03. Veiling

Door 22 juni 2010

VEILING

Verzameld in

een hol lokaal,

verzameling

herinnering

wordt een trofee

omhooggestoken,

roken

en het bieden

op herinnering;

verzameling

herinnering

een vol lokaal

verzamelt een

verzameling.

2206veiling

Dit bericht was geplaatst op dinsdag, 22 juni 2010 om 00:01 en opgeslagen in Overigen. Je kunt reacties op deze vermelding volgen via RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie achterlaten, of trackback vanaf je eigen site.

1 Antwoord op “03. Veiling”

  1. Trudy Schreef:

    Ben je weer treintjes kijken geweest?
    Of op zoek gegaan in vergane glorie?

    Ik kijk met je mee, op de manier waarop je Kunst ervaart en treinen Beleeft… En alles wat ik waarneem is tijdelijk. Als een vergankelijke vorm van energie die zich manifesteert en later desintegreert.
    Net zoals we ons zichtbare zelf weerspiegeld zien als een gematerialiseerde reflectie; dat wat ons verbindt met het beeld van wat we denken te zijn, maar wat slechts een onderdeel van de totale energie is van waar we toe behoren.

    Want net als jij
    Ben ik deel van iets
    En maak jij het tot iets wat gedeeld wordt
    Wat het spiegelbeeld meer dimensies geeft
    Het kijken verbreed

    Waar een niet te veronachtzamen kracht voor nodig is
    Die Voel je’
    Ook via een korte beschrijving op dit “blad”
    Glorie!

Laat een reactie achter

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.